Pas dështimit, nisin thirrjet për largimin e Bashës

pd
partiademokratike
demokratike
basha
lulzimbasha

#121

Saluku nuk frymezon me,i kane rene dhembet dhe e kane lene si dordolec te Facebook-u.,Xheli karakterizohej nga shpirti luftarak,aq i nevojshem per betejat e reja qe e presin PDhin


#123

Vota per PS-ne na doli dhe vote atdhetarie. Bobo sa acaruse, tani do ti thurin lavde dhe ballistet. Jo cuditerisht shitesi i detit te greket beri koalicion me dule grekun.


#124

Xheli? Admiral buriburi? :joy:


#125

Harrove si babai shpirteror i shitesit te detit beri koalicion me Bollanon ne Himare.


#126

Te iken jeta duke numeruar zullumet e tyre…


#127

Ka dale ndonje numerues dixhital te denoncoje?

SHBA i vuri vulen, krisma nuk ka patur tha, ta gezoni qeverine e re dhe ata qe s’duan te vene te bejne cicin. Kushedi sa hashash do kete marre si pagese ky Lu-ja qe i tha keto fjale.


#128

Luse i pelqejne temblat. Speshell braunis for llajf. Me mire mos ti japim ide qytetarit dixhital.


#129

Mes gjithe atyre figurave te shqye…shquara qe nuk do na nderojne me me pjesemarrjen ne parlament eshte edhe “kaubojsi” i cili eshte inatosur dhe i ka quajtur votuesit komuniste dhe delenxhinj.


#130

Ta gezoni qeverine e re, ta gezoni. Tani pas 44 muaj pushtet(sipas kryeministrit tuaj), qe ne fakt jane 45, por nejse se ai ne matematike dhe ekonomi eshte shume i forte, keni dhe 51 muaj te tjere, per te provuar qe keta 44(45) muaj, nuk ishin te mjaftueshem per te mbajtur premtimet, qe tani dhe po nuk i mbajtet, ska gajle, se per 8 vjete ju duhej pushteti, se me shume zor se e mbani dot. Pa dale nje minute, ndoshta une jam gabim, sepse ju provuat qe e morret pushtetin serish, jo vetem pa mbajtur asnje premtim, por per me teper dhe pa premtuar asgje per te ardhmen.


#131

s’ka problem se Dule grekun e shpeton Basha si deputet, e ka vene ne vend te sigurt


#132

Edvin Kristaqi,ky madherfaker,san of e biç !


#133

Pjeter, ke rene ne dashuri vella, si lumsi ti.


#134

Dhe ka ven camin nen te. Lufto cami qe te nxjerre Dulen deputet.


#135

Se ti kujton se ai kryetari i cameve, lufton per camet? Une nuk e di si votojne camet per te.


#136

Maksi, gezohu per PS-ne. Gezohu per motorrin e patriotizmes shqiptare!!


#137

Pse ke dyshim ti, qe nuk gezohem?! Edhe budallai e ve re fare kollaj, qe PS-ja, eshte lidere absolute e frymes me pak ere patriotike shqiptare. Bile thone, qe po nxit varferine me qellimin e mire, qe shqiptaret e raskapitur prej saj, te largohen nga Shqiperia, per te perhapur kete fryme patriotike te raskapitur neper bote, e cila nga ana e saj, po vuan me keq se Shqiperia.


#138

Nuk shkruaj dot gjate se jam ne pune dhe po shkruaj nga celulari po je komplet pa lidhje kur presupozon qe mua me rruhet shume qe fitoi PS. Kam 20 vjet larg, taksat e mia paguhen tjeterkund. Gjynah me vjen per tipa si ty qe jane militante dhe i quajne politikanet “njeri i mrekullueshem” po s’ke c’i ben, i ka jeta keto. Hapni syte e shihni te ardhmen tuaj e te familjes pa politikes s’ja ka pa hajrin njeri vec atyre qe e luajne.


#139

Po jo mor burre se bera shaka, se e di qe asnje prej jush nuk i rruhet per PS, bile svotoni asnjehere per ta. Po ja qe une jam militant I thekur i paarsyeshem, qe i barazoj te tere me veten padrejtesisht.


#140

Shiko, kujdes me keto qe thua se po te vjen Ay nga pas me pelqime. Po nejse, dhe ti ja kthem xhanem, sja le mangut.
Kam pershtypjen se se shpejti do krijojne dhe bashkpunimin ushtarak me Kosoven. Dalengadal po ringrene floten detare dhe se shpejti do te shellin dhe avione prape me aerodrome. Dhe nuk do ti perdorin kundra popullit o max. Thuj te verteten, po te gufon zemra!!!


#141

Ma sqaro pak idene e mesiperme, se une vij pak i pagdhendur dhe nuk kuptoj qe me heren e pare, aq me teper qe ke perdorur ca fjale, qe duhen te jene future rrishtas ne shqip, por une kam kohe qe sjam ne Shqiperi.