Përse gjurmët drogës të çojnë tek Edi Rama

"Do luftojmë me krimin e organizuar dhe për tia kthyer popullit paratë e përfituara me anë të krimit. Do marrim kontrollin e burgjeve ku deri më sot ka bërë çfarë ka dashur tepsia”, nënvizoi Rama.

Do e bokan drejtor burgu Tahirin thote ky :smile:

1 Like

Gjynof ne fakt , se si pati thone dhe zakja, ky Saje Qorri qe me i miri, po ky na doli me i q…

1 Like

850 mije euro…

cfare plerash…kane fut duret edhe te leket e zgjedhjeve

Puna eshte se palloshi ishte i sigurt qe Z. Trump nuk fitonte dhe e tha, lind pyetja, po ketij ç’ju desh te merrej me ato pune kur asnje lider boteror nuk futi hundet aty ku s’i takon!?

1 Like

…Gjatë vizitës së tij në SHBA dhe takimit me Presidentin Trump, kryeministri Cipras nënshkroi një marraveshje në vlerën e 2.4 miliardë dollarëve për ristrukturimin e flotës ajrore greke të avionëve F16 si dhe zgjatjen e marrëveshjes për bazën navale të Soudas në Greqi…

palloshi ngrejti doren per te mar mbetjet e armeve kimike

2 Likes

Edhe muxhahedinat.

2 Likes

Prape eshte bere Peshku per te zene hundet me dore. Vetem amoniak shurre PDhi nuhat sapo hyn.

Shife degjoje baladen,:joy:

1 Like

Pupupu, kto e qisin 1 miljon dollarshin me i bo xhiro me makine si me qit qenin me bo çiçin me

3 Likes

Ketu te kjo tema ju te PDhit jeni duke i bo pompino njoni-tjetrit do thoshte Alba me zamete :slight_smile:

Keq na vje po shurre e amonjak e kan bo ate vend.

1 Like

Ke te drejte, se perpara ishte mut, tani eshte shurre.

“kjo eshte dialektike” kan pas thone mendimtaret e mdhej ate bote, sepse jashteqitjet imitojne strukturen dyfelore te botes, gjendja e lendes leng-ngurte. Ekziston edhe gjendja gazore si alternativa e trete, dmth do te vije patjeter edhe epoka e pordhes, me çduken nga shenjat dhe logjika dialektike ngambrapahistorike.

1 Like

nuk e gjen gje kte dhe shoket e tij, o brad!
I fut nje te qare tjeter ne tv ky dhe bie rehat. Preken njerezia dhe na del ndonje ne blog qe na betohet per pastertine e tij

Turp!

Ia kapen paret duke u arratis, si florinin e mbretit Zog.

Turp e faqja e zeze!

Po per ceshtjen CEZ-DIA cfare mendon kryeprokurori i pa-anshem LLalla. Apo ajo nuk preket se jane ne tave Meta-Berisha-Bode.

Bijte e krimineleve e xhelateve. E pabesueshme!!!
Nipi i enver hoxhes, fabrike kokaine. I biri i kristaqit, mbret i kanabisit. Tphu bre n… e komunistave, qe edhe ne kosove ua kemi pa sherrin, e na i kane instalu enveristat e kriminelet. Sot hashim thaqi ia dha gramoz ruqit medaljen e larte te Kosoves per liri e pavaresi!!!
Po jepja more medaljen per vrases e drogaxhi se tjetersend s’ka pa kjo toke prej tij.

1 Like

Bravo Edvin Kristaqi!