Sheshi Skënderbej, pranë hapjes. Si po ju duket?


#114

Hajde gol hajde :slight_smile:


#115

i forte i lumte


#116

oh cgol mo budallajo, hallall!


#117

3-0 i grime


#118

De biazi u kthye prape ne statusin e heroit.shqiptarja.com do e hapur me titullin :fiton shqiperia .batutat e rames me de biazin😬


#119

me i shemtut ska si te duket .


#120

Edhe flamuri duket shemtut !


#121

Mund te jesh demokrat a socialist, leaglist apo komunist, i majte i djathte… por ajo shfaqje dje ishte brilante. Nuk kishte gje me te bukur per nje shqiptar se shpalosja e flamurit dje. Vetem nese truri te ka zene myk dhe llogjika eshte bllokuar nga propaganda politike te mos ndjeje emocion dje. Thjesht Bravo :slight_smile:


#122


#123

Ja Rilindasit , Saje qorri i le pa pare neshjen , kujt i qahen ? Sali Berishes prape :joy:

http://www.lapsi.al/lajme/2017/06/11/video-saimir-tahiri-i-l-socialist-t-pa-par-komb-taren-ato-i-shkruajn-berish-s


#124

Nuk e di a e kishe me mua kometin por replika qe i kam bere bradit eshte e lidhur me nje kontekst tjeter. S’ka lidhje fare me sheshin Skenderbej :blush:.


#125

Ai Flamuri qe mendojme ne ka rene ne gjume tani :joy:


#126

Varet me cfare ishin mesu deri tani, për ksi sebepesh :joy:


#127

I mbaj mend keta antikomunistet kur thoshin se Rama do te bej nje piramide ne mes te sheshit e qe betoheshin per koken e Saliut se ishte i pamundur nje shesh pedonal :joy::joy: !!


#128

oh cgol America budallajooooo


#129

Thjeshtësia,Bukurija dhe Eleganca e një vepre unike qe ka identifikuar Tiranën tonë prej afro 100 vitesh,që dje nuk ekziston më.Kelyshet e komunizmit e shkateruan ikonen e fundit te Tiranes.


#130

Te kuptova drejt, ti je nje nga ata kodoshet e shumte qe te qenurin militant te nje partie e shohin si nje mundesi per te bere para duke shfrytezuar ofiqet qe te jep pushteti. Ndryshokemi shume bashke me 180 grade.


#131

Shume pak e keni sha sheshin, ka fillu vapa ne Tirone me duket e sja kan ngene per opozite. Mos e prishni gjakun se kur te vijme ne ne Pushtet do i hekim pllakat e do mbjellim bar.
Nderkohe ja nje kritike tek Opozitarja Panorama mbi Sheshin :slight_smile:


#132

Se kisha me ty vlonjat. Po i referohem disa komenteve ketu qe edhe kur behet dicla e mire per vendin kan hall te hedhin balt qe te bejne detyren e partise.


#133

Ke kupti lesht. Varet nga cfare gjerash vlerson te rendesishme ti
Une e nenvizova ne krye, me pare nuk kish shesh, tani ka.
Te tjerat jane dytesore.
Dhe jo nuk jam militant, mjaft i perfore te tjeret oer te qetesu ndergjegjen tate, nuk kam kurrefare interesi vetjak.