Sot, protesta e PD-së


#183

Po mire mire, do e mbaj pushtetin, si ato breket qe varen neper kembe, po le ta rimarre njehere sepse duhet te kaloje ca prova njehere. Po i kaloi hallall.


#184

Po si perfundim PD-ja merr pjese apo jo ne zgjedhje?
Po nuk mori pjese a do votojne valle votuesit e saj tradicionale?
Pse @kurreshtar me kujton @shkaben nga volumi pjesemarres?
Dhe a do mundet Juventusi i dashur i kryeministrit te fitoje tripleten?


#185

Prova nga kush nga kta qe dolen sot me ne krye Ujkun e Cerrikut??? Ore e kupton ti qe Edvini dhe shakate e tij pa kripe nuk e cojne popullin ne urrejtje apo Revolucionin e pritur Berishist??? Edvini as e rruan fare per juve sepse e di se cfare malli jeni e sa vleni… njef kumandarin tuaj qe pordhet e tij plakura i tingellojne si Uragan popullor… I shpeton nje Fende dhe i thote Liries…cohu se po vershon … Vjosa E Buna…populli ka mbushuhr sheshet…
Jeni nje grupim politik qe frymezohet nga nje Zombie…keni mor fund kur keni per profet nje Mullah Omar te degjeneruar gjenetikisht e menderisht.
Nejse, Republika e Re sot hodhi hapin e pare dhe e gezofshi fitoren.


#186

Padyshim pema, PD-ja do marre pjese ne zgjedhje dhe ne mos i fitofte, nuk do ja lere vendin opozites se emeruar nga Rama.


#187

fiks fare, ku e gjete mer jahu :))


#188

jo vetem qe ka qirë të tëmë o Jani, po te paska qirë edhe ty :))

grek i qirë ti tamam, ja ku e fole tamam si grek qe nencmon gjakovaret


#189

he mo te dogji e … mbaje tani :slight_smile:


#190

Clidhje ka PD-ja me Mullah Omarin, apo po fabrikoni genjeshtren e re, qe do ta vetebesoni me mandatin e ri?


#191

o makso pash zotin … kujt i behet vone per Ramen … po ju jeni bo per gjynaf o vlla … boll mo mos e ndiqni me ate plak te lig se ska hajer prej tij


#192

Po jo ty te behet, sepse vete the qe ste paguan njeri.


#193

Pastaj nuk po e ndjek njeri Sali Berishen, por eshte emri i tij qe ju perndjek e frikeson juve.


#194

ca deshe me thone qe ty nuk te djeg, po ajo dihet se ti te thu edhe faleminderit, grek mooooo


#195

Kush e futi Shqypnine ne Konferencen Islamike, kush la te vershonin investimet arabe e xhamite fshat me fshat…kush i ka shpall lufte Amerikes e Evropit sa here nuk i shkon pas midese…kush sulmon femrat opozitare si Kurva, Baxhella e lavire ??? Ai bie era Taliban 1 km larg, harrove si hapi zjarr ndaj ambasades amerikone e trupave gjermone, po bomben qe donte ti vinte Marisa Linos, ambasadoresesh amerikone…po tritoli shtyllave te tensionit te larte… Eshte fryme talibanizmi e jo FE, keni fryme destruktive me elemente te ndyre Arabo Komunist…si tju ket kafshu qeni iterbum.


#196

o i tangatito, e gjetet oren e bushit mo?


#197

Poh poh poh ti je i paimagjinueshem, je vertete humbje kohe.


#198

Gono, vishi Tangat, e kishin vu tek ABC Mitingun e Republikes se RE, me fotot e protestes Gay…ja u ndolla dhe ju doli e vertete…turp…Republika e RE reflektohet ne uesej me flamurin e ylberit…keni mbet pa elektorat dhe doni me i vjedh edhe evenimentet e Pinkut o hajdut me Tanga…


#199

Apo jestekun e Griseldes!?:joy:


#200

I lebetito,

jo kaq haptas mo shok… me keto allasojlliqet e juja i cudiset robt :)) i keni bo konfjuzed


#201

Gono, kape pak ABC news…me hapur se kaq mo… nuk ju mjaftuan 7000 dylbera po deshet ti vidhnit Pinkut ene ato 1200 veta…ju shkoji jeta tu vjedh… kape i cik flamurin e Republikes se re.


#202

A e meno dot sa pa kuptim do ishte jeta sikur pa prit e pa kujtue gazeten tema ta kishkërkan thëthit ufot jashttokesor. :frowning:
Ma mir na ço meteorin o Zot se at gjo :smile: