Sot, protesta e PD-së


#203

po ca te kap o i lebetit, e ka shkrujt Llazar somebody thote… Llazi :))

leje mo mire :))


#204

Ashtu si per Kacin, Fugen e co. te persekutuarit ne PD e dine me kohe se cfare race komunistesh eshte edhe Naim Cili por mos u boj merak se do vije dita per te gjithe.

Kasollja e Galigatit dhe Oda e pritjes komandantit!
Shumë kush ka pyetur gjatë kësaj kohe, çfarë e lidh Ismail Kadare (Is) me Henri (Naim) Çilin?
Foto 1. Nexhmie Hoxha, nëna e Henri Çilit, Shoku Enver Hoxha, babai Henrit dhe vogëlushi që atëherë quhej Naim Çili. Galigat Librazhd


#205

ABC News : Albania opposition holds anti-gov’t rally ahead of polls…pjesmarresit…djemte dhe vajzat qe ndihen ndryshe… flamuri RAINBOW …i referohet Associated Press… sigurisht jo aq e pavarur sa Lapsi i nipces se hysniut dhe xhelilit, qe pa pik turpi i referohen te vujtunit nga Kulshedra e kuqe…per cdo lajm

Mdegjuen Mue per Tangat…fap del Flamuri i Republikes se re…Asgjo qe ndodh nuk eshte aksident…e gezofshi qi sot Republiken e Re me Bajrakun e ri

Ore Kaposh…po hape biografite do i shkosh deri ne fund. Jeni levizje e djathte e frymezuar nga nipcja i Hysniut e Xhelilit…Naimi ka qen femije ne ate kohe e ska pergjegjesi qe eshte me Dullen por Varkari i Sheqeres me Familjen Hoxha ishte Matur dhe i pergjegjshem per benefitet ne Drilon a Volorek.
Ti dukesh me origjine i djathte por je enverist qe i sherben Babes…Mullah Omarit…Shehut a Hoxhes…Naim Cili eshte kopil qe e kuptoji te djathten dhe u be perfaqesuesi i saj.
Sa per kercenime qe ben nje moot do besh Kaposh si ata te mijte qe po plaken e po vdesin me shprese te marrin nje kompensim financiar. NJe moot, sepse ne 2017 se rru mo pallen njeri per Ballist, partizan apo te persekutum.


#206

me ia mor ufot gazeten tema ketyne keto do i shkojne nga mbrapa si followersat e Jim Jones-it


#207

Mos harro dhe piramiden!


#208

Shume meshkuj, po edhe femra, hiqen si miq e mikesha te P…


#209

Nje dite super gay per cunat e PDhit sot.


#210

Historia e protestës ka nisur më 18 shkurt dhe ka vazhduar edhe sot. Ajo është sintezë e maratonës së çadrës. Ka dy momente. E para është momenti politik, zgjedhjet qeveria teknike. Opozita kërkon me protestën që të diktojë një marrëveshje politike të negociueshme dhe kërkon që të marrë pjesë në zgjedhje.Po nuk e arriti per 18 qershorin do vzhdoj deri sa tja arrije Shqiptarët e bashkuar sot i treguan gjithë botës se kanë zgjedhur lirinë, demokracinë dhe vlerat europiane. Qindra mijëra qytetarë treguan, se zgjedhjet e lira janë kauza e një populli të tërë tha Basha

Kurse formimi i Republikës së Re është diçka konkrete qe do saksionehet me ligj. Zgjedhja e presidentit nga populli, kandidatët nga populli dhe jo me lista, numërim elektronik dhe ligj te ri elektoral. Këto elementë kërkojnë t’i japë popullit shqiptar sovranitetin që i është vjedhur duke i imponuar deputete kriminel si Ruci apo telendare si Balla. Populli sot është i përjashtuar dhe kerkohet qe ti kthehet pushteti i rembyer nga mafja dhe kriminelet ne parlament.


#211

:joy: Gurre humori paska qene ai vend.


#212

…vertete humor i pa pare gjemo; :stuck_out_tongue:

…ja cfare shkrua komandanti ne FB


#213

Si berriste poplli ne 45 Kapo:Republike me Enverin :smile:


#214

Nr 45 paska qene si 666.


#215

Historia perseritet .njehere ne forme tragjike pastaj ne forme komike .


#216

#217

Duke diskutu mrame me do shoke,prej tyne aktiviste qe kishin marre pjese ne mitingjet e PS,po me thoshin se po nuk doli tirana,harroje se mushet bulevardi me autobuza rrethesh. Ishin regj neper mitingje dhe ishin eksperta per kto pune. :grinning:


#218

Me keta ke diskutu o Pjeter? po marre a nuk te vjen!


#219

Isha me ket shokun e komandantit.
Merr i sy gjume se te ban mire.


#220

#221

Mirmjes i here o Fiqo


#222

Sorry. Mirmjes Fikrete.