Talente dhe mjeshteri

po boll o boll se me vdiqe me keto epitafe qe mi leshon andej kendej si lopa bajgen

aha ahaaa :grinning:, edhe gjuha eshte e zhytur ne leng seksi!

kape kete proverbin tjeter te Muç Nanos per Belul nacionalistin:

Ate qe ta ben i yti, nuk ta ben i huaji!

Alba me zamete kte e qun “dirty mind”. :grinning:

Ca jane keto epitafe mi goce? Ti je akoma gjalle.

3 Likes

konatominacion

1 Like

Aaaa qi rrojm kot, gjith diten me duret qull ne uje tu i msu notin pjatave. :frowning:

3 Likes

Kam shume talente por nga modestia :stuck_out_tongue: nuk do i rreshtoj ketu.

2 Likes

edhe un s’ do e kisha thon me mir

1 Like

Me te futme dhe ky muhabet.

U thafsh moj goje po s’me mburre! thote nje shprehje
Modestite e medhaja grisin te brendshmet e reja, thote nje shprehje tjeter.

Manjola ka talent citimin :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Fiqo mer, akoma s’kane harrit tek ju ato guidelinet amerikane te higjenes qe thone se nuk eshte mire per klientet te lahen pjata me dore, se nuk ngordhin mire mikrobet, por instead use lavastovilje.

Pre-prewash gjasme, se mos bllokohet makinerija, se humbasin lek ne riparime, ne mosperdorim dhe overtajm. Jane dhe me figura ne mur, ca me x te kuq ca me v jeshile

2 Likes

flori djale por dhe me komunikimin me femijet nuk je keq.

1 Like

Lakeni vertet pjata ju te dy! Une kujtova se e thonit per efekt modestie :hushed:

1 Like

Shiko se jemi shume ketu qe lajme pjatat po nuk ndihemi se na e marrin per mburrje!

2 Likes

shenomeni dhe mua

4 Likes

Mbani shenim dhe bredhin.

Aty ku banoja une me pare gjithe shqiptaret jane menaxhere. Shikoje ndonjerin qe punonte ne kafene, degjoje qe flisnin shqip, hyn ne muhabet, e pyet “c’pune ben?”, “menaxher” thote. Shikoje ndonje ne ndertim, i njejti avaz, restorante po e po,

1 Like