Të gjitha detajet e marrëveshjes Rama - Basha


#104

Pse si hoqet monopolin e te mirave, si psh te benit me shume rruge e me te mira se ai, te hiqnit vizat me usa, japan, te benit shqiperia 50 cent, tc…

Nuk ishte e nevojshme ti tregonit popullit qe jeni muta, por qe jeni muta me te vegjel se saliu. Saliu para jush paska qene vetem nje kakordhi


#105

6 rroga ministrie dhe 4 drejtorish = 25 mije euro bordero. Per kaq qeka prish pazari qe na cat trapin 3 muaj droga, krimi, zgjedhje fasade… dhe ketej matane ju bashkut po kesaj qeverie. WTF cfare borxhi ju ka populli shqiptar qe e beni lecke imazhin e vendit dhe kercenoni me destabilizim?! Fitoi populli shqiptar thone ca komente. :joy: Ato caktun qe per nji muaj do ja bejne 3she popullit, populli shkret thote fituam.


#106

Saliu ato rruge i beri duke abuzuar me deficitin buxhetor qe e coi ne stratosfere, ky eshte nje krim ekonomik me i madh se vrasja e 4 qytetareve ne bulevard varik. Nese nuk e kupton, ska gje, me beso mua.


#107

Noka paska ngel shum i kenaqun nga marveshja


#108

Duke Te degjuar ty kam filluar Te menoj se socialistet nuk shperndajne thase me miell votuesve por cigare hashashi :smile:


#109

Eshte principi Balzac.ky mori 1 meleon vota per Te qeverisur dmth Te emeroje ministrat per Te cilet ka votuar shumica dhe emeron ministrat nga pakica nje muaj para zgjedhjeve !!! Vetem ne shqiperi!!


#110

E shkisherojti komplet


#111

krime te tilla te bene edhe rilidja, biles te bente krime edhe me te medha duke hap edhe me shume vende pune

ekonomia e sitme eshte e gjitha nje bubble, superkrim ne vetvete


#112

erilindja ja hoqi edhe ujin robve.
ndyresirat e rilindjes

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/05/19/kandidat-t-e-ps-t-sarand-s-k-rkojn-vot-n-banor-t-duam-uj#.WR8Gw4EpCaM


#113

nuk ju mjafton rilindja urbane, duan edhe uje keta, mosmirenjohes!


#114

Rama nuk e ka hek akoma cadren


#115

nuk e heq burkën…


#116

deri ketu mberrijne standartet e perendimit per vende te botes jo-te-pare, Demokraci hibride

Demokracia perendimore eshte per tjeterkend.

Rendesia e momentit si gjithnje varet tek nderkombetaret: zhurma pushoi, s’ka me kokecarje, ata jane te kenaqur


#117

O Aleko,
Sa vende pune hapi Rilindja gjate ketij mandati?
Se premtoi 300 mije…


#118

Po PD sa do hapi?:smile:


#119

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.


#120

Shkabe ta gezoc nikun e ri😄


#121

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.


#122

Ne kete number perfshihen emigrantet apo Te huaj puro?


#123

Republika e re- mareveshje me administraten Trump

kthehen azilkerkuesit ne Shqiperi per ndertimin e republikes se re