Të gjitha detajet e marrëveshjes Rama - Basha

Une dua te shikoj nik spahiun zevendes te rames!
Pastaj ak i fut nje vrasje rames, e na ngelet niku km

Sa per blerjen e votes ate nuk na e ndalojne dot

Thone qe ne Neptun, nuk ja kane idene fare, cfare arome dhe kenaqesie shkakton hashashi, por une sjam prej andej.

Uje?! Çduhet uji kur eshte rregulluar qendra e Sarandes? Cudi dhe ju.

Me mire me qender te rregulluar sesa PA Uje dhe PA qender te rregulluar :wink:
Kjo eshte e bukura me militantet, harrojne faktin qe ishin 8 vjet ne pushtet.

pa pasur uje, s’kane asnje shanc te kene turista kete vit.

Brravo Basha.
Filloi shkarkimin e ministrave te rregjimit.

Sigurisht, por me mire me uje se sa me qender te rregulluar.

kur shef bumin e pallateve ne sarande, une çuditem si kane pasur akoma uje.

Uje e drita kerkojne por faturat nuk Kane qejf ti paguajne qafirat :smile:

You dont wanna mess with Basha!

Jeni bo si grate e kqia, jo po keshtu jo po ashtu. Jeni te gjithe ne qeveri, leni njerezit e shkrete te votojne para sezonit te plazhit, lexoni voten per ujin a per fasaden, dhe mos thoni mo hapni kutite se e torturuat ate popull.:pray:

po ujti eshte e drejte themelore,

sepse po nuk pate ujte…

…po nuk pate ujte perfundon tek doktorri se te thahet gurmazi, dhe te doktorri do kerkosh pastaj sherbimin dhe mjetet shendetesore falas, se shendetesia eshte falas.

Per ça ju duhet uji njeher!

pikerisht…

Keto pamje jane ne Serbi apo Rusi😄

1 Like

Ta gezoc edhe kete nik shkabe :smile:

1 Like

Me saktesisht nga ana gjeografike dhe jo politike, ne cfare vendi eshte kjo pamja?

Dakord jam! Po ti e sjell si argument ketu ne kontekstin e “shife si e katandisi Rilindja” nderkohe qe je militant i nje krahu politik qe eshte ka po aq pergjegjesi.

Une psh. nuk e duroj dot Veline sepse ben shume siperfaqesore dhe jo themelore. Po nese fiton nje pdhist neser s’mund te them shif si e katandise sepse s’ishte kurre ashtu si duhet qe ne fillim.

LSI po ankohet keqas fare, ka rene zia tek analistet e oborrit te Likes… te shofim se cdo bejne. Rama te thoje cte doje por po nuk kapi 71 deputet sic ka premtuar vetem, hurin do i fusin.