Trump do ndryshojë ligjin e emigracionit


#63

Ndergjegjshmeria qe je ■■■, te shpeton sadopak nga te qenurit ■■■?


#64

Mjafton te besh upload foton tende, foton e bashkeshortes nese ke, te femijeve nese ke, ploteson nje formular online me pyetje per shkollen dhe per gjeneralitetet, dhe jepi send. Po s’dite as kaq ta bejne neper qendra interneti me 5 mije leke te vjetra. Me shpejt ploteson loton per amerike se sa hap nje faqe ne facebook, ndaj dhe e bejne 200 mije veta ne vit.


#65

sa per kuriozitet ishte, sme ka honger dhia librat me u bo skllav per i pashaport amerikone :stuck_out_tongue_winking_eye:


#66

E dime te gjithe Shpirt e Dime…Na edhe ti Biberonin tat te rehatohesh e clirohesh


#67

Per mua o Alba le te pranojne gjithe emigrantet.
Skam asgje me hispaniket dhe me te tjeret se edhe ata hallexhinj si ne kane qene dhe jane.
Aman vetem muslimanet me burka dhe me ferexhe jo.

Ata le te rrine ne Lindjen e Mesme.
Ata nuk jane emigrante por ushtare.
Dakort 5% e tyre jane te mire dhe duan te integrohen,por 95% as qe kane ndermend as qe duan te integrohen,per te mos thene qe urrejne SHBA.
Ata do te jene rreziku I Europes dhe SHBA duhet te parandaloje murtajen islame.

Nese kjo me klasifikon si qafkuq,jam krenar te quhem i tille.


#68

Po me mua c’pate o Zeqo? Jo per gje po une nja 3 here gjithe-gjithe kam shkruar kur kam patur kohe te lire ne pune ose rruges per ne shtepi. Apo t’u nxi bitha se c’thote kurreshtari qe i shfajesohesh? Te pret rrogen gje, a si?


#69

Ti si statisticjen i nxorre keto numrat prej ku?


#70

nuk e ka menu keq ket ndryshim e ligjit, plus qe shqiptaret kane nje mundesi me shume te perfitojne duke ditur se 50% te diplomuareve jane pa pune.
Thanx Mr President.


#71

Kush ka sy ke te shikoje.
Njerezit qe nuk duan te shohin nuk mund tu mbushes mendjen.


#72

Natyrisht keto muslimanet ishin burra te mire kur CIA i duheshin per tu rene ruseve .vetem kur me hilete e terrorizmes qe mesuan nga kauret iu kthyen kaureve atehere u bene te keqinj.


#73

Une shoh por s’kam as kohe as aftesi te numeroj muslimanet e te dal me konkluzione me perqindje. Apo dhe ti i ke perqindjet si shkeraba?


#74

Po natyrisht vetem shqipot me diploma Kristali lejohen ne amerike ketej e tutje .ka nevoje shume amerika per mendjen e tyre .bile trump duhet te marre edhe ca prej tyre si keshilltare😊


#75

Hallva, gaz, sohan, shirini yazdi, zulbi mashallah!!!


#76

Keta sikur s’kane pare pjeshke me sy mer burr ue :smile:


#77

Kur nuk te intereson natyrisht qe kjo eshte pergjigja standarte.


#78

Mua me intereson e verteta, dicka qe ndjekesit e 45-es nuk e njohin dhe s’e pranojne kur s’u shkon sipas besimit te tyre.

korent, po me cudit qe ty te pelqen te permendesh statistika (100% pa baze dhe krijesa te imagjinates tende) dhe s’e ditke qe bandat latine si MS13, Mexican Mafia, Netas, Latin Kinds, e shume te tjere bejne shume e shume me teper krime dhe vrasje se “myslimanet” qe s’honeps dot ti.


#79

Ka ndryshm te madh zonje.
Nese bandat kriminale vrasin njerez shteti po i arreston dhe i burgos.
Por keto banda kriminale nuk kane ndermend te shkaterojne Ameriken dhe te ndertojne kalifate fatare.

Me juve liberalet qe nuk doni te shikoni rrezikun islamik kot qe te bisedosh…vazhdoni besoni se islamiket ju duan.


#80

Tema eshte per Ameriken zoteri, jo per Sirine apo Irakun. Ku jane keta qe dashkan te ndertojne kalifate fetare ne Amerike? Deri tani po shoh shume me teper te krishtere qe kembengulin per ameriken si shtet i krishtere.

Me juve racistet qe nuk doni te pranoni sa raciste dhe fetare jeni kot qe te bisedosh. S’ka asnje ndryshim me ekstremistet myslimane - qe meqe ra fjala, s’kane asnje shans ne Amerike. Ekstremistet njelloj jeni, prandaj dhe quhet ekstremizem.


#81


#82

Amerika esh si shpirt