Zbardhen përgjimet e drogës, Moisi Habilaj: 30 mijë euro duhet t'ia dërgoj Saimirit


#182

FBKD :v: :v:


#183

Per vlonjatin Florjan Habilaj, hetuesit italiane jane kujdesur te shenojne per cdo rast qe ai njihej si “Lolo”.

Ky ishte shefi i grupit, me nofken Lolo :joy: Te q… kriminelet. Pse s’ja vune Loqja nofken?


#184

Ne xhenet u nisme
Sosem ne xhehnem
Shqiperi moj kucke
Na bere verem
PS Kjo eshte vepra me brilante e kadarese .ngjarje qe si kishte jetuar fare I solli me nje gjallesi Te tille sa Te duket se personazhet e 1913 ishin poshte pallatit.gjynah qe talentin e madh me materialin e bollshem jetesor Te viteve 90 deshmotar okular I Te cilave ishte ,e shperdoroi ne sherre Te tipit :” me the Te thashe ,ma dhe s’ta dhashe …”


#185

pytja qe shtrohet ne keto momente eshte:

A do ja sjellin Gazeten Tema ne burg sajo qorrit apo do ja mohojne te drejten per te besuar qe eshte i pafajshem?


#186

Spo merret vesh kush osht burri e kush osht gruja nPresidence i her. Je pergjegjes po aq sa Rama i thote burrit kjo re…ka punu per Lekun e do me shpetu te pakten gjysmen e Perandorise financiare. Nderkohe jane bo gati 4 qeli VIP per nuk e dime per ke???


#187

Heshtjen e Metës, Monika Kryemadhi e lidhi me nevojën që politika të kalonte reformën në drejtësi.

“Ai tërhiqte gjithmonë vëmendjen tek reforma në drejtësi”, u shpreh kryetarja e LSI-së

:joy::joy::joy: Ymer ymer!


#188

Ue ue ça bohet keshtu!? jane te klanit Rama Tahiri thote!:worried:


#189

400 faqe dosje. Katerqint.

Dmth ka edhe 600 faqe te pazbuluara nga programi 1000 faqsh i PS :smile:


#190

Enveri e donte Demokracine…Nexhi!
Prisni prisni se per 4 vjet kane qarkulluar dosje per njoni tjetrin…kishte shume gjona per te gjithe Kinezi Lee kur i mori ja u futi komet ne nje kepuce Luftetareve te paepur per demokraci e prosperitet ne Albanie…


#191

Radio Kapelja njofton se deshmia e nje te penduari (per llogari te DEA-s) ne USA ka mberrit ne ambasaden amerikone te rruga e elbasonit. Segmentet e shtetit amerikon presin ngrefjen skelerines se organeve te vettingut per te dorzuar dosjen per zotin IM, znj MK dhe shum te tjere ne te mengjer dhe te djathte.


#192

Zeqo, osht bo Syri i Zenit si Tema e Meros… pasqyron sukseset e Ministrit Fatmir Xhafa…Bravo Cunat e Fatmir Xhafes, plot 10 tone…per ca po mburret Salih Qenefi…Fatmiri Ma i Miri…nashti do presim edhe 5 vjet te tjera…
this is a test
@Vlonjat Almir Rrapin ka nja 5 vjet qe e kan harruar Mediat e Gjembit @gjembi , bashke me ate sekretarin e Dritan Priftit qe u zhduk pa nam e nishan…ene ajo vdekja e Dritan Priftit ishte Ogur…


#193

Thjesht ja mori drogen klanit ish Rama-Tahiri per klanin e ri Rama-Xhafaj, konkurenc e forte bandash i lebetito.


#194

Ay sekretari i Priftit rrezik eshte bere kembe ure apo trotuar. Si thote ajo shprehja ? Loni pe betoni Peti pe verteti!


#195

Mediat e gjembit? Fjala jote ne vesh te perendise qe te kem dhe une ndonje media. Prandaj je i lebetitur ti. Po mos e merr te gjithe per vete. puff puff pass.


#196

Lere lere se u tret si kripa ne uje …apo po fle me peshqit???
patrioto kta paesanet Habilaj ishin tutkalla fare mer…cishin kto cingije llafazane…te mesonin nga Mali i zi, Montenegro ka nje jet qe merret me kontrabande qe ne kohe te merhumit por nuk hapen bothesh kshu…na turperuan paesanet na turperuan


#197

Po ça te te thote patrioti ty! Tutkalla jane! Ata dhe pioneri i rames! Por mire i gjeti se e kane kthyer vendin ne fole krimi. Do zoti vazhdon me te tjere me te rendesishem. Eshte bere shqiperia parajse per krimin. Mfks-at.


#198

Ja nje vajze e thjeshte nga populli ben nje status dhe flet me teper ne thelb per ceshtjen e hashashit se te tera mediat dhe partite halabake te marra se bashku

ka ardh koha per te thene simbolikisht "je suis sajmir."
Kam pas shkrujt dikur ketu ne peshk qe nderkohe qe evropa kurve nuk na blen damotet nuk kemi pse mos ti shesim barin qe eshte me pak i demshem se dahoni nga ana shendetsore.


#199

Sido qe te jete, fajin e ka vete Me i Miri qe ka djem tezesh budallenj qe ja permendin emrin shkoqur e jo me ndonje pseudonim. Ja si ai Lolo qe thote @Kthupi.


#200

E me mos e merr me kaq pasion ene ti. Kto dite paesanet e patriotit tim do e fusin Arin e Gjelber nga Vlora ne Montenegro e me pas ne Italy. Sicilianet doe morrin nga Greqia (prap nga Ne) Bon shtet Montenegrinet si Pirat me kryetrafikantin Djukanovic, kurse kush e ka gjoksin me grope nuk ben hajer. Ene i cik kurnac, i bonin dhurate Pjeshkes se Ministrit 2000 evro byzylyk…sipas tyre…pa kush i pa faturen se mund te ket qene me pak, zorrzgrapsat.
Tek ditelindja e Mones se Likes dhuratat fillonin tek 200 000 evrot.


#201

une nuk e kuptoj xhanem si pretendojme qe policet tane te nje shoqerie pa ideale te mos blihen me gjithe pupla nga trafikantet.
Duhet kuptuar qe ne kulturen traficionale shqiptare droga nuk ka perbere asnjehere turp sic mund te kete perbere trafiku i femrave apo te tjera fenomene.


vetem muzika te mbush me patos ne keto raste, bastarde pa lavdi.