Zbardhen përgjimet e drogës, Moisi Habilaj: 30 mijë euro duhet t'ia dërgoj Saimirit


#162

Une them qe Likja e ka paralajmeru i pari, para 2 vjetesh, qe Saje Qorri po i prishte biznese me Balilra. Kush e ka ly gjishtin me ket biznesi e kush po e ly sot me ket qe po kapet ne burg perfundofte.

Fiqo prandaj e kam perkrah vetingun qe diten e pare sepse sic e kum thone do krijoje REPUBLIKEN E RE, REPUBLIKE PROKURORESH…por ju me tallshit atehere. Une skom shit gjo Fiqo, po ata te tute a kan shit gjo para Sajes???


#163

Ose Zenin…ene ai Bo…prap kusuri jot te lesh leket per benzine…apo nuk e keni te shtrenjte aqe


#164

Pse me sa ka shku benzina ktu .


#165

Per kete punen qe i eshte permend emri qe thua o Fiqo? Po ta pret mendja qe po qe ne kohen e cadres ta thashe me larte… Pse vertet mendoi Luli qe shantazhoi Ramen me heqjen e Tahirit? O Fiqo po qeveria eshte 6 muaj para Fevziut o Fiqo, tani beji llogarite vet…

Nejse, se Luli sapo tha qe antimafia italone ka prova per saje qorrin… e shikon sa i trashe qe eshte? Edhe pastaj vrisni mendjen pse tall bythen Rama ne parlament… Po eshte i trashe o byrazer, shume fare.


#166

Nejse Brad e kuptoj zellin tuaj qe doni me e mbyll me Sajen dhe Ramen por jane gjonat i cik ma te komplikume, fatkeqesisht


#167

Sdi ça te them mo. :frowning:
Harrova ku dojsha me dalë…

Ose ju paskerkerki dale para meje ne ate perfundim :smile:


#168

Aaa po.
Desha me thene qe ndryshe nga ju, une per vete iher nuk e besoj ta ket dit. Fare, po fare ama.
Thjesht eshte nji perpjekje e agjenturave te huaja, greke dhe… per ta destabilizuerë vendin


#169

Tani Fiqo, Italiont derguan ne Prokurori 30 emra me Ministra e shefa policie por skan denoncu asnji shef polizie Italion… bashkepunimi kriminal eshte ene mes polizive Fiqo nderkohe qe Saja do e mbaje vetem shkopin nga krahu mootit


#170

po ca thu o fiqo ato e shiten vendin te Nato, keto jo vetem ja dogjen flamurin Natos por ja prishen edhe radaret fare…


#171

Nuk behet vendi me hijena qe sa marrin pushtetin fitojne “llotarine”… Kjo vlen per te dyja apo dyzeta krahet e politiqeneve…
Vetem Junta ushtarake ben pune aty qe me nje marreveshje te fshehte me fuqite perendimore per 10-15 vjet te harrin apo qethin keta kodosha qe po ju pije gjakun njerezve… pastaj zgjedhje demokratike…


#172

Oksidenti I thote fellatio :blush:


#173

Nuk ka rendesi emri, rendesi ka qe ja bejne mire partise dhe kryetareve respektive.


#174

Jo vetem drogen, por edhe lojrat e fatit i paska vu nen hyqem thote pergjimi. Hajde, hajde…

Po kshu eshte kur ket ket ali pashen pahsha: trupi ne kolltuk, koka ne fejsbuk. :smile:


#175

Si kendonte kapua i haremit gay te PS:
Tahiri shoke Tahiri
Nga ministrat me I miri :blush:


#176

Hika iher se mfilloi Bajerni i Modh sa i Modh qi je ti.


#177

Prandaj e kerkonte me ngulm Rama hyrjen ne BE!!! Dmth keta me dogana, me radare dhe karabiniere mas mythe e cojne drogin rehat rehat ne itali me varka me rrema! Pale te hiqen fare keto pengesat, formalitetet, shkeljet e syrit, kafshimi i buzes, prekja e veshit e tundja e kokes…kane per te shtru tubacion per transport tym hashashi deri m’itali. Bole bile bile bole kane me i instalu tubacionet neper shpija direkt si tubat e gazit. Te q…sha Tapin a topin si e ka ay tubi i math.


#178

Sikteris Evropen
Si denbabaden
Shqiperi moj kucke
C’na bere verem

do thosh Alba ne emer te popullit


#179

po ca thu, e boni direkt ushtari i mirë Myler


#180

Nga fb:
“Po italianet pse nderhyjne ne punet tona? Ne nuk kemi verejtje”.


#181

ngjarjet po bohen interesante, e mer Pallosh, ngele trongull gjith jeten.