Zbardhen përgjimet e drogës, Moisi Habilaj: 30 mijë euro duhet t'ia dërgoj Saimirit


#142

Si u be me ate mushkonjen e Divjakes se s’kemi degjuar me gje.


#143

O Fiqo mavria, tani qe u be bashke opozita si do vete puna e Balilit dhe cerdhes se LSI? O fiqooo po e di nje popull i tere o mavri nuk presin tu thote Fevziu ne televizor. Habilajt blene votat ne Vlore ? Po as zeqo nuk e ha kete…


#144

iku ai muhabet, hyri te tekstet shkollore, ska per tu mbajt mo mend Muji dhe Halili,

do kujtohet vetem vepra e Sajes se verber, Moisi dhe Balili…


#145

diabolike komplet…

mbasi ia vune dosjen ne zyre Rames, ky shkojti dhe e emeroi Tahirin drejtor te bashkqeverisjes me popullin.

edhe tashti i del emri popullit lart e poshte…


#146

Po Fiqo kaq di, hallexhi hesapi, na marrën prej hunde :frowning:
Po nje njeri me mendje te kultivuar muntta dije pergjigjen :smile:
http://www.syri.net/politike/1893/tahiri-e-pranon-te-arrestuarit-per-droge-jane-hallexhinj-jo-trafikante/


#147

Epo tja heqesh tullat tjetrit nji nga nji pa ja heq llaçin, e papame, papapa :smile:


#148

Hambar o hambar paska qene ai vend, nuk ka te sosur, bravo çuna.:grinning:


#149

Zeqo,

sa bukur i paketoka Fatmiri keto…


#150

Fiqo dije dhe kete qe Balilin e ben kale beteje Luli me Saliun, sot rrine si mut se ashtu i ka punet motra Mona.

Per hundet nuk merr njeri Luli me Saliun ate e pame 74 mandate… Thuaj qe e gelltiten Balilin me gjithe lecka po dale si del ky muhabeti i ketyre kushove te Saje Qorrit se Luli ka bere ndere ne Vlore kur ishte minister rendi.


#151

Une mileti neper llogore e kush e kush ti hedh sa me shume balte pales tjeter. Harrojne qe jane te gjithe te mbuluar me mute nga koka deri ne kembe. Sdi nga tja nis i shkreti njeri nga Monika qe kerkon drejtesi kurr burri vet me nje dore zhvati 700 mije euro, apo nga Lulushi qe dhe sot e kesaj dite ka 19 akuza dhe ende nuk shkon ne gjykate. Nga Sali qe e vuri produktin Made in Lazarat ne vitrinat e europes apo nga Ed Drama qe sditi te bej shtet. E pra njerez sme vjen keq per asnje e ne burg ikshin te gjithe. Tju sherbej si mesim ketyre qe do vijne pas. Rrofshish shtetet miq qe po bejne dicka per kete popull se per keta politikanet tane vetem ne mjerim do ishim.


#152

O Liqeno.
Po te pys ty, se te besoj si ket komshiun tim socjalist qi per ironi te fatit i ishte prish lavatriçja dje :frowning: :slight_smile:
a dinte gjo punedhenesi i vet, S1KQ-ja a Kryeministri a, veja si te dush, nket muhabet, apo jo?

Drejt e drejt, ti si mendon?


#153

Jo drejtor, por Koordinator (cordinatore):

Rama: “Do fillojmë menjëherë punën në terren duke emëruar një kordinator kombëtar për bashkëqeverisjen që do jetë Saimir Tahiri, që do të thotë që platforma dixhitale e bashkëqeverisjes nuk do jetë website i rradhës, por mekanizëm i gjallë njerëzish që do e përdorin për të realizuar implementimin e tre pikave kyçe, njerëzit duan pastrim të gjithë mekanizmit te shtetit nga grabitqarët, duan shërbim për cdo nevojë dhe mbi çdo te drejtë që jua jep kushtetuta, ndëshkim të atyre që behën pengesë. Këto tre gjëra mund ti realizojmë përmes bashkqëverisjes, përfshirjes së tyre në qeveri realisht”. “Opinion”


#154

Te largohet Rama thote Lulthimi…prit mer Lyl i her se amerikont i kan vu ca detyra shtepie para se ta largojne.
E mer Saje Qorri, e varrose klasen politike, po vrapojn e minjte e LSI e Shqupit e do hapin prap Cader…Cadeer mer Cader…per gjoja me u distancu nga Krimi…Ymer mer Ymer:joy::joy::joy::joy:


#155

Je ne siklet vlla, se si do pikturoje Ky me te majten se doren e djathte ja kputi Lulthimithi dhe salimthi :smile:


#156

Fiqo coji llaf Lylit te mos futet ne cader se disidentet, ata qe ju vodhi partine do i pushtojn Shqupin nga krahu tjeter :joy:
Po ke te drejte jane ne siklet te gjithe … do mcifen nCader per ti thone FBI jena me ju. Po jane dosjet per te gjithe Cuna, Shqiptaret kane zakon te mire qe e spiunojne njoni tjetrin…ja kap Habilajt.
Monika po ja heq Petllen Likes… te thashe te mos i besoje Palloshit se do na i fuste te gjitheve…ka plas sherri bashkeshortor pse se hoqi Saje Qorrin qe kur i tha Likja para 2 vjetesh…


#157

Filluan ti hajne koken njeri tjetrit , rrace bastarde qe sdine ca kane per nene e per babe .


#158

Brado kusuri jot te lesh leket benzine e cigare tu vizitu te njofmit burgjeve. Mos i braktis ne keto dite te keqija se ti njifesh per zemer te mire.


#159

Po mir Tironco…
Ti si thu, a ka dit gjo edvin kristaq rama apo jo?
Me tutje, a e ka ngjy(ros) gishtin a jo?


#160

e bone gabimin qe kur dorezun shullazin, tashti shkojne te gjithe si domino


#161

Per Ramen dhe Tahirin nuk jap asnje kokerr leku , aty te ngordhin ne burg , qameti qe mund te bej , ti dergoj dash pezen per nje treshe.