Zbardhen përgjimet e drogës, Moisi Habilaj: 30 mijë euro duhet t'ia dërgoj Saimirit


#122

qe edhe kanali i Rames : Tope qanali, thekson emrin e Tahirit , dmth se i ka punet keq Sajmja. e abandonuan.

bravo çuna ! tha… po bravo keta çunat e çmendina dublim qe sipas menyres se tyre e kishin parashikuar qe ne shkurt kete punen e Tahirit me shoke…


#123

Po pra, po plaka ne trotuar dhe katnari ne ullishte e thyen me shume se bankjeri apo presidenti, apo ministri.


#124

200 meleone euro ka bo rama thoshin nderkombetaret atehere, po ne fakt me keto qe po dalin spo meret më vesh a ka punu rama per tahirin apo tahiri per ramen


#125

po ka lidhje se citove italianin e fevziut qe nuk ka bashkepunim me plicine… sa per urdher arrestimesh dhe hetime i ben prokuroria or mik tjer gje, policia zbaton urdherin. E kuptove perse i ka ardh veza te bytha prokurorit Llala dhe nuk takon Saje qorrin?


#126

Ambassador Lu nuk takon as Llallen se spo ja mban me firmos urdher arrestet. Do kete lufte se paqes me krimin do I skadojne ca garanci. Te shohim kur tu bllokohen leket


#127

Hajt se per mire ka per te dal, duhesh dikush me i ly a pikturu edhe burgjet…


#128

“Nje dru i shtrember mes rilindasve” si duket kjo motra e Jozeles nuk ka qene ne koordinim me shefin kur ka bere hartimin.:joy:


#129

A ka naj pionier tma sqaroj pak se ky Rama nuk dinte gja per ket Tahirin qi shperndante ashu naten me motorr sportiv :smile:
Jam gjith sy e veshe gjith merak e shprese.


#130

Filloi reforma. :smile:

Juristi i OSHE depozitoi padi per Ilir Meten, Saliun, Kastriot Ismailajn dhe ca te tjere se i kane vjedhur shtetit 40 milione euro.


#131

Po cfare pushteti ka Berisha, mor aman, mund te ma thuash pak?! Apo dhe tani, kur Edvini filloi mandatin e dyte, vleshmeria e gogolit Berisha me pushtet, ngelet aktuale!!!
Ai tjetri thote, qe Policia eshte bere e dashur dhe e besueshme ne popull, ne nje kohe kur ministri i brendshem dorovitet 5 mil. € ne muaj nga trafikantet. Cudi me ate vend.


#132

Ne fakt kjo do ishte dhe rruge e duhur, madje Tahiri vete duhet te jepte doreheqje per t’i hapur rruge procesit te hetimit dhe te largoje vemendjen nga PS. Por e di qe po dha doreheqjen s’e qas me njeri ne PS, edhe sikur te jete pa faj. I ka politika keto, sot je, neser te futin gishtin.


#133

all hands on deck… per te bo 20 miljonshin

image

edhe rama per i fare kohe fillojti tu leviz lart e poshte me ato pikturat me korniza te trasha…


#134

meqe ra fjala, Edua edhe si artist kopjac i madh eshte… isha kete fundjave ne Rome dhe te nje restorant ne nje rruge me terhoqi vemendjen kjo foto e aktorit te famshem komik Alberto Sordi… (eshte pak e paqarte foto sepse e bera nga makina)… identike si kjo foto artistike e Rames , qe une mendoja se ishte ideja e vet…:smiley:


#135

Po ça thu o 46/2-o. E ma men kur hypte maj tarraces se kryeministrise per te observu protesten me dylbi gjasme?
Hiç me, anej larg i kishte syte, tutje e hidhte veshtrimin, ndiqte peshkarexhen mbi adriatik :smile:


#136

Pu pu pu, Mafja fikte rradaret e Rrepublikes.


#137

radaret harxhojne energji elektrike, fiqo. Ai thjesht kursente


#138

Po mir bone qi e lidhe me kursimin, se jane te lidhme gjonat:


#139

o fiqo…po dy duar o vetem ka shteti

ca te beje perpara a te rregulloje serverin e tatimeve apo te meret me radaret…


#140

Un Americano a Roma
batuta e famshme: maccarone, m’hai provocato e io ti distruggo adesso, Io me te magno!


#141

jane shume te lidhme, fiqo. Qy n’kohe t’partise