Zbardhen përgjimet e drogës, Moisi Habilaj: 30 mijë euro duhet t'ia dërgoj Saimirit


#202

Pse me kot kish likja nje vit qe nuk e honepste sajmon, sa e detyroi KM ta hiqte nga qeveria, po i bente konkurrence ne treg dhe e shifte si kercenim.


#203

Prit nji sekond tashi sa na mahnitet:
Dmth Tahiri hero edhe sepse luftote drogen, edhe sepse e tregtote drogen?
Si? Qysh? Ju shpetoi ape e leshutë :smile: :smile:
Aj aj aj


#204

Sajmiri, pa vetedije ndoshta, e hoqi nga klani i lazove te sales dhe ja dha popullit, te cilin e mbajti me buke 2 vjet, nuk eshte pak, cfare fitoi ne fund te fundit sulmet e langove te opoztes dhe 2 byrzylyke fallco.
Duhet kuptuar qe hashashi eshte treg sic jane dhe oligarket qe blejne politiken e te gjitha kraheve kur kane nevoje.


#205

Byzyleket e djamantit kan qene simbolike, mafja si mafja moo, ngordh per kshu simbolizmash :smile:

Tashi, ja hoqi Sales dhe ja dha popullit, nga ta kapesh, nga ta kapesh, nji psh, dhurate te bukur i paska boer ktij populli :smile:


#206

ka te drejte shoku, biles jo vetem kaq por eshte bere pune ne shume drejtime sidomos ne industri dhe telekomunikacion, po te kemi parasysh rivitalizimin e uzines se Hero-Kromit ne Xibrake te Elbasanit, apo te aeroportit Inter Mall Cional te Gjadrit ne Lezhe.


#207

Jo mer Fiqo, se nuk eshte Saja Hero, por kta Habilajt…kaq te mbedhenj sduken se i vidhshin njoni tjetrit evrot per dhuraten e pjeshkes se sajes …a bo 1000 evro apo bo 2000 evro???
Cere bosash jane kta Leberit qe jan kap mer … po ti lexoshe pergjimet kta Habilajt po qashin se kishin 1 milion evro BORXH… sme duken Bosat e Vlores kta fshataret injorante me grope tek gjoksi kur duhet te beshin shume leke…shume e jo te bonin dhurata 1000 evro por 1 milion.
Bosa leshi…tutkalla te Patriotit tim…Nejse Edvini e hudhi i zar, cer zarash do hudhesh ti me Monen Fiqo. Populli ka nevoje per shfryrje…dorezoni VIpat


#208

Prit nji sekond tashi sa na mahnitet:

Dmth Rama merrka urdher nga Meta se ke te mbaje ose jo ne qeveri?


#209

o sa e modhe kjo per me pershnet çunat sot se e meritojn:

alejlejlo alejlejlo alejloooooooooooooooooooooo
italia me kaçov bajram asa gezylajron 2 her
bajram asa gezylajron
bajram asa gezylajron itali de paravo 2 her

jasha jasha jasho sa bukur me vasha 4 here

alejlelelel allellellelelele allelele lejellleljejel
italia me kaçov bajram asa gezylajron 2 her
bajram asa gezylajron
bajram asa gezylajron itali de paravo 2 her

jasha jasha jasha jasha visi 4 here
aman aman amaaaan amaaaanann
lej ooofofofooffo amanamamanamaamanm ragedan tenece sajmiri me mustece ragedan temsia muharemi policia 2 here

jasha jasha sa bukur me vasha 4 here
ofofo lajlijalaij lajliajalia lejllele ofofofo ooffoo ofofofo leljele edhe une i knova tibe me vullnet tan edhe shocnin ai e knojm per cef edhe une i knova tibe me vullnet edhe tan shocnin disponoj ne ket vend
lejeee m ooofofofofofof jaljalinin ooofofo jali jalaa jelele aaaa amnam ofofoofofo hej
leje sajmir leo e gazdo seo me tekila nao e godrono seo 3 here


#210

Dmth, ja hoqi Saliut qe t’ja jepte popullit! Na paska rrejt palloshi qe thote po e luftoj drogen, ktu ka perla ça s’lexon.:joy::joy::joy:


#211

po kush e pirdhte atje palloshin o zeqo, palloshin e zgerlaqen me veze ne mes pazarit, ia moren erzin.
me mire burgu si puna ketij vallaj.


#212

Bo bo, turp kur e meno, sa do qe aty e blejn vezen sa frengu pulen prap s’ja kursejne!!:worried:


#213

ka te drejte shoku, iu mbylli shkollat po iu hapi horizontet…


#214

zeqo, me mire burgu si puna ketij sesa ketchup-i qe nuk te hiqet mo nga floket


#215

Rrofsh per teksin e ksaj konges, kujtosha se i disha fjalet po hiç, ja paskam fut kot der me sot :smile:
Aheng, aheng po sja ngrej dot zonin se ke komshiu kan fike dritat fare :frowning:


#216

Burgu per burrat eshte.


#217

ka munci tja kaloje mire se do i furnizoje te gjithe me hashash edhe aty


#218

ja kerkoje ne google " sajmiri, policia, tepsia, italia" edhe do te dali ose kjo konga ose fotografite e Rames ne ato takimet me imprenditoret e Italise se jugut


#219

Na kane hik rilindsat mer, nuk shtyhet, o i lebetit mos fli edhe ti si Pjeri qe e mbyll kompjuterin, Pjeri te pakten e mbyll nga ora njimbedhjeteenjiçerek me oren e atjeshme.


#220

Cfare demokratikasi e quan veten ti qe s’ke guxim ta zgjosh komshiun socialist me kete kenge xhigante?

P.S. Shijoje me ze te larte para se te fshihet nga tema.


#221

Ke te drejte Zeqo, Sala me Moniken e Koqon ne front… kohe te keqija kan ardh.,.,byzylyket zeqo.
Veq mos I boj mo gabimisht reklame Ministrit Xhafaj.
Cere bohet nga Korca Zeqo? Do dorezoni Manon e bashkise se e kish rrit cmimin per mesueset nga 3000 ne 5000 evro… me lart Zeqo me lart…thote uesej