Zbardhen përgjimet e drogës, Moisi Habilaj: 30 mijë euro duhet t'ia dërgoj Saimirit


#82

Prandaj dhe Joleza s’e kuptonte pse ne darke ishte me Klosin e ne mengjes u zgjua te pallati i Tahirit. Joleza s’paska mesuar ende per GHB.


#83

hahahah kjo vetem me llap di. Njesoj si shushkat me shumice te PD-se.


#84

Mir mir po niz njoni radaret se memzi po orientohen shoket ktu :smile:


#85

Ti nga e di per aftesite e saj te llapes?!


#86

Radaret jane te fikur se ashtu eshte nje muhabet. Ja prit edhe 2 dite qe te behen 3 se aq mban.


#87

Njashu moo po e çojm jeten nga tre dit e nga tre dit :), si hallka zinxhiri, hik sajmiri vje fatmiri :smile:


#88

Radaret do rrijne ndezuar per ca kohe tani…Ne nentor zdryp FBI ne Tirane…tek zyrat e reja.

Kjo dosja e Tahirit aty ka qene, edhe kur Tahiri takoji Obamen…e prandaj ankohet LSI…pse nuk u hap para zgjedhjeve… por nuk ju dorezua Llalles shume perpara se te vinte FBI, se ashtu eshte nje ceshtje…


#89

Ooo i Lebetit.
Me peshkarexhë mer hej, me peshkarexhë :smile:
Po kto e shkatrrurn mallin e shkete, e dhin doren fare saqi dhe italia i tha basta :smile:
Si duket maroi ai i miri qi u çojte i fresket me kaçatorra :smile:

Edhe habitesh ti si i blejn bankat socjalistat me nji vit pune, habitesh si tremije euro i ze mjesi 200 miljon. Nji vend qi ska as morra gdhihet me kamorra.
Ça te thush o vlla ça te thush :frowning:
Futi nji gote nga ai eliksiri i rilindjes se perjetshme ate thuj. Se na duhen forca te reja mbasi e humbem fillin e numrimit te diteve prokurories pas çeshtjes se atij ministrit te shendetsies, taksirati me numru edhe kto te ktij rreshterit.
Kupton? Mjalte nga me i miri dhe petulla me miellin e Edit aree :smile: :smile:


#90

Si te thush ti Fiqo, po ky Saja ska nda gjo me mu e as ndonje Minister…jo per gjo Fiqo por mos kerko besnikeri prej meje si ajo qe ju ngjall Kumandari juve.

Po bo mu qe ja kan fut Sicilianet sa krahu…e ja kan dorezu autoriteteve te tyre. Une them qe i kan pa si Leber sumshkrepse e kan thon qe sbojne per ket pune, ti thu qe i kan cuar mall te keq…ndoshta Fiqo mund te kesh ti te drejte


#91

Mund te mos bejne asgje, por ce do qe bejne shume duke filluar qe nga policia ( instuticioni me i besuar ne popull), arsimin e larte, reformat ne energji qe keta qe pellasin e lane ne gremine, turizmin qe ne Vlore ende sot qe flasim po vijne turista te huaj qe nuk ka bere kurre vaki me pare, mesuesit qe rroga do ju shkoj 700 mij lek ne muaj, 3 stadiume futbolli te rinj qe dhiaret desh na derguan te luajm jashte shqiperise, transformimi i gjithe qendrave te qyteteve shqiptare qe vinte era shurre e bajga por mbi te gjitha nuk vriten me njerezit ne mes te bulevardit e nuk hidhet ne ere nje fshat i tere… Mos te flasim per politiken e jashtme ku i trodhi serbet ne mes te beogradit ndersa dhiaret as nuk e ngrinin dot kurrizin e jo te hapnin gojen… Te filloj te shkruaj te gjitha tani do rrime ketu gjithe diten… Futu shqelmin Edi Rama ne fyt , mos ki pik meshire kete do populli. Kam patur rezervat e mia por po e tregon veten dhe po bind edhe skeptiket me te medhenj. Shqiperia po kthehet ne vende normal, ka ende ca pune me mentalitetin qarraman qe na la peshqeq 27 vjet shkerdhatosia por do pak kohe kjo gje… te pakten edhe 3 mandate.


#92

Po kjo eshte e drejte, qy nga policija e filloi me çpo thuhet


#93

Shifi i cik Datat Fiqo…Edvini bo mire qe fillon me gjykatat…


#94

Ja per kete lloj malli qe pi ky Liqeni e kishe llafin ti Fiqo, e kane prish doren qe kur futen ate faren vietnameze.


#95

si tha si tha… nuk e kam turperuar familjen tha…

hajde dhe mos ta besosh Tahirin pastaj

http://www.tiranaobserver.al/arrestohet-per-kontrabande-ilacesh-babai-i-saimir-tahirit/


#96

e mos ja qr muhabetit!
Kur kshu?


#97

Ndoshta kur po shkonin Vlonjatet ne Tirane per te vrare Saliun?


#98

jo “per te vrare” po “kur e vrane”. Dhe me nji snajper te fundit fare.
Se u vra nja 3 here, mesa di une edhe pse vishte nga 2 antiplumba bashke


#99

Ai mbante 2 antiplumba ngaqe ishte squeaky bum time.


#100

O zeqo se harrova ta shtoj se te kam dhe patriot a te q… udhet… Stadium te ri edhe Vlora brenda kompleksit te ri sportive qe nga ish pishinat e deri tek pallati i sportit… Do vish zeqo me avion ne vlore heren tjeter dhe do rrish si mut degjo mua. Dhiaret nje rruge nuk na ben 8 vjet por na lane peshqeq pallatet mbi det. Po me dëtin ca patën motrat? :stuck_out_tongue:


#101

paska dash te paguaje dhe dreken e qeveriut me nje tufe te madhe eurosh. Po nji tjeter ja kish pre rriskun.
Bojn ankand mafiozat per t’pagu drekat e darkat. Nuk te fal shteti, or ti!