Kavaja merr të dielën pushim


#141

Makso ja dhe qendra e Poradecit.


#142

e dhimbshme,
kronike e paralajmeruar


#143

“Ne kemi planin tonë të mirëmenduar i cili do të jetë i aplikueshëm edhe më 18 qershor, nëse qeveria vendos të shkojë në votime si në vitin 1946”,


#144

Po pse mer Ed Rama tall trapin me shqupistat ne kurriz te kushtetueshmerise?


#145

Lulzim Xhelal Basha i lindur më 12 qershor 1974 në Tiranë, është politikan shqiptar, ish-Ministër i Brendshëm, ish-Ministër i Jashtëm dhe ish-Ministër i MPPT i Shqipërisë dhe deputet i Legjislaturës XVIII të Kuvendit të Shqipërisë.

Uppps paskam ngatarru resmen :fearful::smiling_imp::japanese_ogre::japanese_goblin::scream:…nejse…:v::v::v:


#146

Bravo te qofte o Mero Baze!
I ben lavazh truri popullit socialist sa fene ja u luan.
Zgjidhet Ilir Meta president(qe ka sherbimin sekret,eshte komandant i FA dhe emeron gjykatesit) turma socialiste e quan fitore te Edi Rames.
Tani terhiqen nga Kavaja prape e quajne fitore.
Rrezik edhe Po te zgjidhet Basha KM do ta quajne fitore delet e tua o Mero.
Po cfare them une,ti ja u nxorre kryetarin e tyre nudo dhe i nxorre edhe dokumentat e gjyqit ku kryetari i tyre akuzonte te atij Kristaqin si baba te Gregorit,dhe prape te kane idhull o Mero.
Bravo te qofte!
Vazhdo lavazhin!


#147

Mandati i pare eshte gjithmone me i mire, por per rastin e socialisteve ti ke te drejte, sepse mbeshtetesit e tyre jane aq injorante e fanatike, sa dhe sikur tu dhunojne nenat, prape do votojne per ta.


#148

Ah pa pa sa i hidhur … edhe nenat nuk i le rehat a derzi … une mendova se ju kishit feste sot per “fitoren” ne Kavaje


#149

Kumandari duket se e kalon kohen duke bere llogje me grate e lagjes :smile:
Nga ana tjetër, emrat e sipërpërmendur janë publikuar nga Berisha në statusin e tij në “Facebook”.

STATUSI

Qeveria e Santa Quaranta-s!apo,

-Qeveri peng e Eskobarit

Pas akuzave te mediave te huaja per;

– Mimi Kodhelin, se ka punuar si femer striptease ne klubet e Athines dhe reagimit te saj me nje fraze te Thatcher e jo me proces penal ndaj autoreve te saj

– Per Ditzi Bushatin, se gjate vizites ne Brazil ka shkuar ne shtepi publike meshkujsh dhe ne vend te procesit penal Ditziu ka qepur gojen

– tani ishministri Manjani leshoi akuzen tronditese se ai ka pare videot e regjistruara nga Eskobari i Ballkanit, ne te cilat kolege te rinj ministra paraqiten ne skena erotike me te dashurat e tyre.

Nderkohe qe ai nuk tregoi emrat e ministrave te filmuar, Saranda dhe Tirana gumezhijne deri dhe me baste ne klube dhe kafene per emrat e Saje qorrit ne krye te listes, Gjiknurit, Beqjes etj etj. Por pavaresisht se cilet jane, dy gjera jane 100% te sigurta.

Se pari Ishministri Manjani, qe ka patur dosjen e dorezuar nga partneret tane thote te verteten me deklaraten e tij. Se ketejmi dhe heshtja e varrit nga ministrat dhe qeveria per kete deklarate l, qe tashme vjen direkt nga sh ministri i drejtesise, se dyti kjo deklarate deshmon se vendi ka nje qeveri, ne te cilen me shume se nje e treta e saj eshte peng i Eskobarit te Ballkanit dhe grupeve e sherbimeve te huaja , qe disponojne videot kompromentuese per ministrat aktual.

I bej thirrje prokurorise se pergjithshme te nise menjehere hetimin per te bere transparence te plote per akuzat per keto afera te anetareve te kabinetit aktual te degraduar te Edvin Kristaq Rames! sb


#150

Eh. Shpreh talentin e ndaluar ne diktature.


#151

Vidjo e trishtueshme ne shume nivele


panorama.com.al
PS-ja në Kavajë ka qenë gati për festën e përmbylljes së fushatës zgjedhore për kryetarin e ri të bashkisë së Kavajës, kur Kryeministri Rama njoftoi vendimin për t’u tërhequr nga zgjedhjet në Kavajë.
Qindra mbështetës të Partisë Socialiste në Kavajë, u mblodhën pasditen e djeshme në stadiumin “Besa” për të festuar me një festë me birra mbylljen e fushatës zgjedhore.- panorama online


#152

Shiko si ja perplas ne fytyre, te verteten e 21 Janarit, Edi Rames nje komentues dhe shikoni nervozizmin e Rames, qe sdi cte thote dhe kalon ne sharrje personale.


#153

Ne te majte eshte edhe nje lokal peshku.


#154

Nuk e ke ngaterruar shume… thjesht ke marre kopjen , jo origjinalin :slight_smile:


#155

E shikoni kete imazh,

une e dija fotomontim,

Ky eshte kryeministri i Shqiperise qe e pohon vete qe eshte vete ai, ne nje foto reale.


#156

Menyra si po operojne PD jane metoda banditesh .keshtu operon mafia :bej ose me jep kete se do Te djeg shtepine apo Te vras familjen .ne rastin e PD : shtyj daten ose do I ve flaken shqiperise .


#157

I mesoi nga mjeshtri qe i aplikoi me sukses ca kohe me pare.


#158

Ore miop, Devolli, mandati i pare iku. Jane edhe 2 te tjere qe sigurisht me te mire se i pari do te jene. Po ti hajde ketu se kane nevoje per mercenare keta te saliut.


#159

O Mortja qe s’u bie

me levizjet teknike te shahut te ketyne

Nëse do më pyesni për raste konkrete, ajo që mund t’ju them është që, ashtu si dhe në lojën e shahut, ka lëvizje taktike, ka lëvizje teknike, të gjithë duhet të kuptojnë që Partia Socialiste,

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/05/06/t-rheqja-nga-kavaja-ministri-shalsi-mundohet-t-imitoj-fjal-t-e-ram-s#.WQ3PQIEpCaM


#160

trishtim-mizerje