Kryesore


Tema Përgjigjet Aktiviteti
Rreth kategorisë Kryesore 1 Gusht 10, 2016
"Make Our Planet Great Again" 14 Mars 26, 2020
Best movies for 2019 137 Mars 22, 2020
Përmbledhje/ Çdo informacion që duhet dini për tërmetin e sotëm 744 Shkurt 12, 2020
Gezuar Krishtlindjen Shqiptare 1 Dhjetor 26, 2019
Rama-Vuçiç-Zaev shtrëngojnë duart: Nuk do presim Bashkimin Evropian, s’jemi prioritet i tyre 140 Nëntor 25, 2019
Kapitullon qeveria ‘Rama 2’ 170 Tetor 14, 2019
Fillon numërimi i votave të zgjedhjeve të parakohshme në Kosove 18 Tetor 8, 2019
Dhurata e Europes! 28 Shtator 27, 2019
Turisti, restorantxhiu, sherbimi dhe rregullat per ter palet 107 Shtator 13, 2019
Koncesioni i Sarandës dhe politika kriminale e qeverisë me jahtet e miliarderëve 14 Gusht 12, 2019
Përgjimet zbulojnë rolin e krimit të organizuar në blerjen e votave 30 Qershor 7, 2019
Shqiptaret e bashkuar kane per te fituar 9 Mars 26, 2019
Gezuar 8 Marsin 9 Mars 11, 2019
Blue Panorama dhe rreziqet e monopolit 10 Mars 6, 2019
Asistencializmi, nje detyre e shtetit! 32 Janar 23, 2019
Gëzuar 2019! 60 Janar 7, 2019
Evropës në krizë i nevojiten etër të rinj (Kompleksi i Telemakut, Pjesa e Dytë) 9 Dhjetor 29, 2018
Evropës në krizë i nevojiten etër të rinj (Pjesa e parë) 32 Dhjetor 23, 2018
Studentet e Dhjetorit 247 Dhjetor 21, 2018
Zbulohet skandali, kompania që fitoi tenderin e Unazës së Re, falsifikoi letrën e Sekretarit të Shtetit të Delaware të SHBA-së 25 Dhjetor 13, 2018
Sa leke do te duhen per te shkuar ne Tirane? 5 Dhjetor 7, 2018
Astiri perseri 106 Dhjetor 3, 2018
Duke pritur torten 34 Dhjetor 1, 2018
Guerrilje urbane ne Paris 34 Dhjetor 5, 2018
Të ngatërrosh qëllimisht kontekstet 12 Tetor 29, 2018
Tirana, nga diktatura komuniste tek ajo e dollarit 22 Shtator 25, 2018
The Economist: Shqiptarët vendin e parë për përdorimin e kokainës 6 Gusht 25, 2018
Historia tragjike e pushkatimit të poetit Trifon Xhagjika 3 Gusht 25, 2018
Liri Valbonës! Ndëshkim dhunuesve të Ligjit! 81 Gusht 16, 2018