Politikë


Pse fajin për kandidaturat me 7 klasë e kanë Rama dhe Berisha ( 2 3 4 ) (63)
Të gjitha detajet e marrëveshjes Rama - Basha ( 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ) (289)
Ku po shkon Partia Demokratike e Shqipërisë? ( 2 ) (39)
Një shkrim i presidentit serb Aleksander Vuçiç ( 2 ) (23)
Berisha nuk ka kujt t’i flasë ( 2 ) (38)
A jam vetëm unë, që më duket kjo e çuditshme? ( 2 3 4 5 6 7 8 ) (152)
Ankara - Stamboll, "Marshi për drejtësi" ( 2 3 ) (52)
Gjashtë kushtet e Astrit Patozit (11)
Pse dha dorëheqjen Petrit Vasili? ( 2 3 4 ) (61)
Partia Demokratike në udhëkryq ( 2 3 4 5 ) (92)
Gjergj Bojaxhi lëshon rolin udhëheqës tek SFIDA (8)
Buletini i Peshkut 26/06/17 ( 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ) (187)
Basha nuk largohet, ngrin funksionet thërret zgjedhje në PD ( 2 3 4 ) (62)
Rama: I qëndrojmë marrëveshjes parazgjedhore me PD ( 2 3 4 5 6 7 8 ) (151)
Me propocional kombëtar Libra do kishte 2 deputetë, PDIU 7 ( 2 3 ) (56)
Pas dështimit, nisin thirrjet për largimin e Bashës ( 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ) (188)
Zgjedhjet Parlamentare 2017 , Cfare thone numrat e 2013-es? ( 2 ) (37)
Rezultatet e zgjedhjeve: PS kryeson në rang vendi ( 2 3 4 5 ) (80)
Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesëmarrja rreth 43%. Më e ulëta historikisht ( 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ) (374)
Për të ardhmen (15)
Heshtje Zgjedhore 2017 ( 2 3 4 5 ) (90)
Buletini i Peshkut 21/06/17 (14)
Buletini i Peshkut 22/06/17 (8)
Trump pohon se është nën hetim (9)
Partia e Macron drejt shumicës në Parlament (5)
Post Trump, populistët e djathtë në Europë në rënie të lirë ( 2 ) (35)
Franca përmbys kastën e vjetër politike. A mund të ndodhë në Shqipëri? ( 2 3 ) (42)
Zgjedhjet në Kosovë nxjerrin Vetëvendosje forcën më të madhe ( 2 3 4 ) (65)
Prag-zgjedhje parlamentare 2017 ( 2 3 4 5 ) (98)
Udhëheqësit botërorë si refugjatë (10)