Tema Përgjigjet Aktiviteti
REPLIKA/ Profesori i Botanikut apel Veliajt: Mos e merrni Kopshtin, është i 39 Nëntor 3, 2019
A duhet te dorehiqet qeveria Rama? 456 Mars 26, 2019
Ja dua te martohem, po si te celebrohem? 424 Maj 23, 2019
News24 mbyll emisionet e Krastës dhe Rakipit, dy nga zërat publikë më kritikë 39 Shtator 5, 2019
Rrëfimi rrëqethës i Lekë Frrokut: Vuaj makthet e kohës së burgut, takimi pas 30 vitesh me policin mizor 222 Maj 18, 2019
Nxënësit e zellshëm të Mziut 24 Gusht 20, 2019
Cfare mendojne arkitektet per kete kullen nbas hotel Tiranes 19 Shtator 28, 2019
Diskutime te lira - Shkurt 2019 727 Mars 2, 2019
Festivali i 57 i Këngës në RTSH 322 Qershor 28, 2019
Fabula 14 Gusht 27, 2019
Me I bukur I deteve 23 Gusht 18, 2019
Mbi 5500 euro për një pishë: Kontrata e Bashkisë së Tiranës nën hetim nga Prokuroria 151 Qershor 25, 2019
Malaj: Ky është rasti i dytë, pas Erdogan, që qeveria shkarkon një anëtar 37 Korrik 27, 2019
Diskutim i lire - Janar 2018 960 Shkurt 8, 2018
Nese 3 Gusht 19, 2019
Vendlindja dhe vendemigrimi 72 Dhjetor 1, 2019
Tërhoqën vëzhguesit/ Zv.ministri kundër Këshillit të Evropës: Aty është rikthyer Rusia 87 Qershor 27, 2019
Poezia 21 Gusht 9, 2019
Dalin përgjimet e lir Metes 108 Qershor 29, 2019
Vritet presidenti i veteshpallur i camerise 42 Korrik 31, 2019
Çfar mendoni dhe propozoni qe ne blog te mund te diskutohet normalisht? Apo e quani situaten normale, nuk ju ben me pershtypje? 88 Qershor 29, 2019
Nuk merzitem! 6 Gusht 18, 2019
Koncesioni i Sarandës dhe politika kriminale e qeverisë me jahtet e miliarderëve 14 Gusht 12, 2019
Diskutime te lira - Janar 2019 506 Shkurt 1, 2019
Diskutim i lirë - Gusht 2017 1108 Shtator 8, 2017
Si ka mundësi që me tërë ato krime që ndodhën, si nuk e qëlloi dikush diktatorin, të paktën me llastiqe? 77 Prill 18, 2019
50 vjetori i uljes ne Hene 47 Prill 1, 2020
Ish-kryeprokurori i Enverit rrëfehet për hërë të parë: Çfarë ndodhte me dosjet e të pandehurve VIP 21 Gusht 5, 2019
Une jam shtata 13 Gusht 5, 2019
Parajsa 10 Korrik 26, 2019